fbpx

Zapomogi losowe – opodatkowanie

Opublikowane przez Joanna Krystyna Robak w dniu

ZFŚS a opodatkowanie zapomóg losowych

🔴Niektórzy mylą zapomogi losowe wypłacane ze środków ZFŚS oraz zapomogi losowe wypłacane z innych środków. 🔵To są dwa różne rodzaje pomocy, które są inaczej opodatkowane. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu na ten temat.🔴Jeśli Ci się podobało polub i udostępnij, aby i inni mogli skorzystać z mojej wiedzy :)JKR

Opublikowany przez ZFŚS Wtorek, 7 kwietnia 2020

Zapomogi losowe

Zapomogi losowe. Po pierwsze, niektórzy mylą zapomogi losowe wypłacane ze środków ZFŚS oraz zapomogi losowe wypłacane z innych środków.

Jednakże, są to dwa różne rodzaje pomocy, które są inaczej opodatkowane.
Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu na ten temat.

Podsumowując, jeśli Ci się podobało polub i udostępnij, aby i inni mogli skorzystać z mojej wiedzy na temat ZFŚS 🙂

Autorem artykułu jest:

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie jkr3.png

Joanna Krystyna Robak

Ekonomista. Ekspert z zakresu zakładowego funduszu świadczeń socjalnych oraz kadr i płac. Od 1997r. do 2013r. pracownik urzędu gminy oraz główny księgowy jednostek budżetowych. W latach 2013 – 2015 pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wydziale Realizacji Dochodów. Równolegle z pracą w ww. jednostkach od 2010r. do 2017r. manager i dyrektor nowosądeckiej filii znanej ogólnopolskiej sieci szkół. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Marketingu w Chrzanowie oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od 2009r. uznany i ceniony przez uczestników szkoleń trener z zakresu ekonomii, księgowości, kadr i płac, a głównie ZFŚS. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy z zakładowym funduszem świadczeń socjalnych w jednostkach budżetowych, w tym w szkołach. Certyfikowany trener i egzaminator wg Standardów Jakości VCC z zakresu kadr i płac. Ponadto Autor książki „Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych a komisja socjalna i związki zawodowe. Czy można utworzyć komisję socjalną? Rozwiązania praktyczne z omówieniem” przede wszystkim Praktyk.

Kategorie: ZFŚS

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *