O nas

Zależy nam na przekazaniu Państwu AKTUALNEJ wiedzy od Najlepszych możliwych trenerów.

Szkolenia prowadzą trenerzy m.in. z Ministerstwa Finansów, RIO, z Kuratorium Oświaty, SKO, Archiwum Narodowego, PIP, US i innych.

Współpracujemy z doświadczonymi trenerami między innymi z Ministerstwa Finansów, Regionalnych Izb Obrachunkowych, z Kuratorium Oświaty, Samorządowego Kolegium Odwoławczego, Archiwum Narodowego, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędów Skarbowych i innych. Niektórzy z nich świadczą swoje usługi również dla innych wiodących firm szkoleniowych w Polsce. 

Zachęcamy do zapoznania się z nasza bieżącą ofertą szkoleń, pamiętając, że istnieje możliwość zamówienia również innego szkolenia niż wymienione w ofercie. Zdarza się, że to Państwo są inicjatorami tematów szkolenia, dlatego zachęcamy do kontaktu i współpracy. 

Prowadzimy również szkolenia zamknięte, w siedzibie zamawiającego oraz posiadamy szeroką ofertę szkoleń dedykowanych dla Rad Pedagogicznych. 

Zwracamy ogromną uwagę na jakość realizowanych szkoleń. 

Jeśli dzisiaj nie znaleźli Państwo w naszej ofercie interesującego Państwa szkolenia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, być może właśnie zaplanowaliśmy go w Państwa mieście, lub jego pobliżu, ale jeszcze nie umieściliśmy o nim informacji.

ASERTO Joanna Krystyna Robak
ul. 1 Brygady 32/38
33-300 Nowy Sącz
NIP: 7371041528
REGON: 121131079

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *